Yasal Uyarı


Telif Hakkı

Bu web sitesindeki tüm yazı, fotoğraf, resim, görsel, harita, yani “İçerik”, telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Türkiye Bahai Toplumu, yürürlükteki tüm ulusal ve uluslararası yasalar altında İçerik için tam hukuksal koruma hakkını saklı tutar.

Gizlilik

Bu web sitesini ziyaret edenler, bireysel kullanıcıları tanımlamayacak şekilde istatistiksel veriyi toplamak haricinde, kayıt edilmezler. Gerekli işlevselliği sağlayabilmek üzere kullanılan çerezler, bu web sitenin kullanımını takip etmek ya da kişisel olarak tanımlanabilen bilgiyi kaydetmek için kullanılmaz. İzinsiz erişim, kullanım ve açığa vurmaktan kaynaklanan tüm bilgiyi korumak için adımlar atılmıştır. Lütfen bu web sitesinin, gizlilik politikası farklı olabilecek web sitelere bağlantı içerdiğini dikkate alın.

Kullanım Şartları

Aşağıdaki şartlara bağlı olarak, bu web sitesinin İçerik’ine erişilebilir ve kullanabilir:
• İçerik, orijinal kaynağın amacını saptıracak bir şekilde kullanılamaz.
• Herhangi bir İçerik kullanılmak istenirse, uygun görülen yerde bu kaynağa ait atıfla birlikte şu telif hakları dipnotuyla verilmelidir: “Telif Hakkı © Türkiye Bahai Toplumu” 
• Fotoğraflar ve diğer resimler, boyutlandırma için kesilebilir ya da düzenlenebilir. Resimler, resmin karakterini ya da doğasını değiştirmeden yansıtacak şekilde başka yerlerde kullanılabilir.
• Ticari amaçlarla herhangi bir kullanımdan önce izin alınması gereklidir. Başvurular için: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
• Türkiye Bahai Toplumu, herhangi bir anda ve herhangi bir kullanım için İçerik kullanım iznini çekmek hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda, İçerik kullanımı derhal durdurulmalıdır.
• Türkiye Bahai Toplumu, İçerik’in üçüncü taraf kullanımları için sorumluluk almaz ya da desteklemez. Ayrıca, Türkiye Bahai Toplumu, İçerik kullanımından ya da erişiminden kaynaklanan dolaylı, kaza eseri, sonuçları olan, dolaysız ya da cezai sonuçları olan zararlar için herhangi bir kişi ya da organizasyona karşı sorumlu ya da yükümlü tutulamaz.
• Bu şartlar bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
• Son güncellenme 5/4/2015 9:37:39 AM