Bahai medya bankası: Dünyayı kucaklayıcı vizyonu yansıtıyor

Önümüzdeki ay gerçekleşecek, Hz. Bahaullah’ın doğumunun tarihi 200. yıldönümü yaklaşırken, Bahai Medya Bankası önemli bir güncellemeden geçmiştir.

Site yaklaşık 11 yıldır yayıncılar, gazeteciler, video yapımcıları, öğrenciler ve başka birçok kişi için görsel kaynaklar havuzu olarak hizmet etmektedir.

1600’den fazla fotoğraf, harita ve grafiklerle, site beş ana başlık altında sınıflandırılmıştır: Bahai toplumunun aktiviteleri, yönetim ve kurumlar, binalar ve yerler, tarih, toplantılar ve konferanslar.

Site, Bahai toplumunun çeşitliliğine ve hem tabanda hem de milli ve uluslararası seviyelerde gerçekleşen aktivitelerin genişliğine dair bir bakış sağlamaktadır. Ayrıca birtakım tarihi fotoğraflar da içermektedir.

Sitenin içeriği periyodik olarak güncellenecek ve çeşitli koleksiyonlara yeni fotoğraflar eklenecektir. Bahai Medya Bankasına şu linkten ulaşılabilir: http://media.bahai.org/
Bu makalenin orijinaline ulaşmak için: http://news.bahai.org/story/1200/

Daha işlevsel bir kullanım deneyimi ve akıllı seçenekler sunabilmek için web sitemizde çerezlerden yararlanmaktayız. Detaylar için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.